Oferta samochodów kempingowych TripCamper


Już w 2020 roku... Do Państwa dyspozycji
Kamper 7-mio osobowy
!!!!
Z roku 2020 !!!
Oraz
4-5-cio osobowy o długości tylko 6,5m !!!
Zdjęcia dostępne niebawem
ZAPRASZAMY !!!

Chcesz podróżować bez wcześniejszego planowania noclegów? Móc spontanicznie wybrać się niskim kosztem z całą rodziną w wielką podróż?
Samochody kempingowe Ci to ułatwią! Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni luksusowych kamperów i rozpocznij beztroskie wyjazdy po Polsce i Europie.

Twój wyjazd już nie musi być uzależniony od hotelów, ośrodków wypoczynkowych, czy innych miejsc noclegowych. Nie musisz planować swojej wyprawy na wiele tygodni do przodu, by zarezerwować pokój w popularnym, turystycznym mieście. Jeśli zdecydujesz się na wynajem kamperów, do Twojej dyspozycji oddamy jeden z luksusowych samochodów kempingowych. To świetnie wyposażone pojazdy z wygodnymi łóżkami, kuchnią, łazienką i przestrzenią dzienną. Ty i Twoi bliscy będziecie cieszyć się niemal hotelową wygodą w każdym miejscu, w którym zdecydujesz się zatrzymać.

Nasza wypożyczalnia kamperów oferuje wyłącznie pojazdy, które sprawią, że w środku poczujesz się jak w prawdziwym domu na kółkach. Luksusowe samochody kempingowe mają klimatyzację, obracane fotele kierowcy i pasażera, a także bardzo dużą liczbę schowków, skrytek i półek. Bez trudu zmieścisz wszystkie bagaże. Przyciemniane szyby kryją wnętrze przed ciekawskimi oczami, a bojlery z ciepłą wodą pozwolą na rozgrzewający prysznic po trudach podróży.

Wynajem kampera z wypożyczalni to sposób na spędzenie niepowtarzalnych wakacji bez zakupu pojazdu na własność. W ten sposób możesz w komfortowych warunkach sprawdzić, czy podróżowanie tam, gdzie tylko zechcesz, nieskrępowane dostępnością hoteli i miejsc noclegowych Ci odpowiada. Odważ się, spróbuj czegoś nowego!

***** Kampery z roku 2020 *****

10 sztuk


Dostępność od Kwietnia
Więcej informacji Niebawem 


 
prev next2 Szt.

Ford Rimor
Evo Sound 
7os. Alkowe
Posiada łóżko piętrowe

prev next3 Szt.

Roller Team
295 M Special
6os. Alkowe


prev next5 Szt.

Roller Team 294 TL 
4-5os. BezAlkowe
170KM


***** Kampery z roku 2018 *****

prev next
 

3 Szt.

Roller Team 295 M Special
6os. Alkowe


prev next
 

1 Szt.

Roller Team 284 TL
5os. BezAlkowe
***** Kampery z roku 2017 *****

prev next
 

 3 Szt.

Ford Nobel Art T-7000

Bez Alkowy - Rodzinny
5-cio osobowy
Kamper posiada Hak holowniczy


prev next
 

 3 Szt.

Ford Nobel Art A-9000
Alkowy
6-cio osobowy

 

 
WAŻNE !!!
Doby wynajmu Pojazdu: Wydanie: od 15
00 Zwrot: do 1000
SUROWO PRZESTRZEGANE !!! czyt. Regulamin !