Oferta samochodów kempingowych TripCamper

Wybierz swojego Kampera...                                                       Każdy kamper  OZONOWANY  !!!                                                                          TripCamper

Dostępne terminy - II połowa Sierpnia 

Dostępne terminy - II połowa Sierpnia

Chcesz podróżować bez wcześniejszego planowania noclegów? Móc spontanicznie wybrać się niskim kosztem z całą rodziną w wielką podróż?
Samochody kempingowe Ci to ułatwią! Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni luksusowych kamperów i rozpocznij beztroskie wyjazdy po Polsce i Europie.

Twój wyjazd już nie musi być uzależniony od hotelów, ośrodków wypoczynkowych, czy innych miejsc noclegowych. Nie musisz planować swojej wyprawy na wiele tygodni do przodu, by zarezerwować pokój w popularnym, turystycznym mieście. Jeśli zdecydujesz się na wynajem kamperów, do Twojej dyspozycji oddamy jeden z luksusowych samochodów kempingowych. To świetnie wyposażone pojazdy z wygodnymi łóżkami, kuchnią, łazienką i przestrzenią dzienną. Ty i Twoi bliscy będziecie cieszyć się niemal hotelową wygodą w każdym miejscu, w którym zdecydujesz się zatrzymać.

Nasza wypożyczalnia kamperów oferuje wyłącznie pojazdy, które sprawią, że w środku poczujesz się jak w prawdziwym domu na kółkach. Luksusowe samochody kempingowe mają klimatyzację, obracane fotele kierowcy i pasażera, a także bardzo dużą liczbę schowków, skrytek i półek. Bez trudu zmieścisz wszystkie bagaże. Przyciemniane szyby kryją wnętrze przed ciekawskimi oczami, a bojlery z ciepłą wodą pozwolą na rozgrzewający prysznic po trudach podróży.

Wynajem kampera z wypożyczalni to sposób na spędzenie niepowtarzalnych wakacji bez zakupu pojazdu na własność. W ten sposób możesz w komfortowych warunkach sprawdzić, czy podróżowanie tam, gdzie tylko zechcesz, nieskrępowane dostępnością hoteli i miejsc noclegowych Ci odpowiada. Odważ się, spróbuj czegoś nowego!

***** Kampery z roku 2020 *****

10 sztuk

 
prev next


1 Szt.(wyłącznie Radom)

Ford Rimor
Evo Sound 
7os. Alkowe
Posiada łóżko piętrowe

prev next3 Szt.

Roller Team
295 M Special
6os. Alkowe


prev next5 Szt.

Roller Team 294 TL 
4-5os. BezAlkowe
170KM


***** Kampery z roku 2018 *****

prev next
 

3 Szt.

Roller Team 295 M Special
6os. Alkowe


prev next
 

1 Szt.

Roller Team 284 TL
5os. BezAlkowe
 
 
WAŻNE !!!
Doby wynajmu Pojazdu: Wydanie: od 15
00 Zwrot: do 1000
SUROWO PRZESTRZEGANE !!! czyt. Regulamin !