Wypożyczalnia kamperów Gdańsk | TripCamper


Planowanie urlopu nad polskim morzem trzeba zacząć już kilka miesięcy wcześniej – w sezonie bardzo trudno już znaleźć jakiekolwiek wolne pokoje w rozsądnej cenie. A co, jeśli chcecie wyruszyć na spontaniczne wakacje blisko natury? Na szczęście mamy na to sposób!

Wypożyczalnia kamperów: Gdańsk i okolice

Gdańsk to jedno z polskich miast, które cieszy się największą popularnością wśród polskich i zagranicznych turystów. Urokliwa zabudowa, liczne zabytki historyczne oraz bliskość orzeźwiającego Morza Bałtyckiego sprawiają, że jest to wprost idealny kierunek na lato! Jeśli chcielibyście się zaznajomić z innymi częściami tego regionu, warto rozważyć wynajem dużego samochodu.

Wynajem kampera to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie, który oszczędzi Wam problemów z szukaniem noclegu oraz pozwoli wygodnie poruszać się po całym mieście. Samochody z naszej wypożyczalni posiadają nowoczesne wyposażenie, które jest niezbędne zarówno w trakcie podróży jak i podczas pobytu nad morzem: wygodne łóżka, aneks kuchenny, prysznic z ciepłą wodą, klimatyzację i wiele innych funkcji.