Wypożyczalnia kamperów Radom | TripCamper


Chociaż to miasto nie należy do najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce, nie oznacza to, że nie ma ono podróżnikom niczego do zaoferowania! Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w okolicach centralnej Polski.

Wypożyczalnia kamperów – Radom


Nasza wypożyczalnia działa szeroko, docierając zarówno do największych i najbardziej popularnych ośrodków turystycznych, jak i mniej oczywistych zakątków Polski. Przekonujemy, że to właśnie te mniej typowe, mniej “oblegane” miejsca mogą stać się źródłem prawdziwej przygody i wypoczynku. Jeśli masz do zagospodarowania tylko weekend lub parę dni, warto wybrać się na zwiedzanie okolicy wynajętym kamperem. Mieszkasz w województwie mazowieckim? No to w drogę – czas poznać lepiej Radom!

Radom kamperem z wypożyczalni


Pierwsze atrakcje, które przychodzą nam do głowy przy okazji zwiedzania Radomia wynajętym pojazdem to piękny skansen i kolorowa ulica Żeromskiego. Spacer miejskim deptakiem jest doskonałą okazją do podziwiania zabytkowych kamienic i pamiątkowych tablic świadczących o długiej historii tego miasta. Na co dzień ulica tętni życiem, stanowiąc centrum miasta, w którym zlokalizowane są różnego rodzaju sklepy, urzędy, instytucje, kawiarnie i restauracje.

Radom to miejsce, które sprawdzi się zarówno na spokojne wakacje w gronie rodzinnym, jak i pełen wrażeń wyjazd ze znajomymi czy z drugą połówką. Daj się zaskoczyć!

Wynajem kampera – dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni?


Przede wszystkim dlatego, że jest to wybór niszowy i nieoczywisty – czyli coś, co zaintryguje każdego “vanlifera” i pasjonata podróży. Wycieczka w te okolice Polski to nie tylko gwarancja odpoczynku z dala od tłumów, ale także niższych niż w innych regionach cen pobytu. Jeśli chodzi o koszt noclegu - dzięki naszej wypożyczalni ten problem już Cię nie dotyczy! Wynajęcie nowoczesnego kampera pozwoli Ci ponadto zaoszczędzić czas na poszukiwanie zakwaterowania oraz wygodnie poruszać się po mieście. Osoby, które nie przepadają za stołowaniem się w lokalach będą mogły samodzielnie przygotowywać posiłki, korzystając z pełnego wyposażenia naszych pojazdów do wynajęcia.