Wypożyczalnia kamperów województwo Wielkopolskie | TripCamper


Zabytkowa architektura, kilkanaście parków krajobrazowych, liczne szlaki turystyczne i kolebka państwa Piastów: Wielkopolska to kraina, którą trzeba odwiedzić! Aby mieć pewność, że żaden z najpiękniejszych zakątków tej okolicy nie ujdzie Twojej uwadze, warto zdecydować się na alternatywny sposób podróżowania po nizinnych terenach. Zapraszamy do naszej wypożyczalni!

Podróż kamperem przez Wielkopolskę 


Podróż wynajętym pojazdem to idealna okazja do przyjemnego spędzenia czasu, zarówno dla osób zainteresowanych odkrywaniem historycznych szlaków, jak i amatorów koncertów czy wydarzeń kulturalnych. Centralnym i obowiązkowym punktem turystycznym tego województwa jest oczywiście Poznań, z przepięknym Rynkiem Głównym i wieloma nowoczesnymi, atrakcyjnymi miejscami spotkań. Jednak nie warto ograniczać się tylko do Poznania! Podróż wynajętym kamperem przez Wielkopolskę to jedyna w swoim rodzaju okazja do poszerzenia swojej wiedzy historycznej. Miasta takie jak Gniezno czy Kalisz były scenerią niezwykle ważnych dla naszego kraju wydarzeń i do dziś obfitują w liczne atrakcje turystyczne, które warto (a nawet trzeba!) zwiedzić. Zaledwie godzinę drogi od Poznania i pół godziny od Gniezna znajduje się gród w Biskupinie – czyli najstarsza odkryta osada na terenie Polski.

Chcąc odwiedzić wszystkie wymienione wyżej atrakcje, trzeba być mobilnym i elastycznym. Zamiast szukać noclegu w każdym kolejnym miejscu pobytu, zdecydowanie lepiej będzie wynająć przestronnego kampera wraz z całym wyposażeniem.

Wypożyczalnia kamperów woj. wielkopolskie


Wynajem kampera nie tylko pozwoli Wam się swobodnie przemieszczać pomiędzy poszczególnymi miejscowościami, ale również zapewni zbliżone do domowych warunki mieszkalne. Nasza flota to nowoczesne pojazdy do wynajęcia, które pomieszczą od 4 do 7 osób. Zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni, aby podróżować wygodnie i bez ograniczeń, poznając lokalnych mieszkańców i w pełni doświadczając piękna wielkopolskiej przyrody.

Odwiedź naszą wypożyczalnię i wyrusz w drogę pełną niezapomnianych przygód!