Wypożyczalnia kamperów Szczecin


Ciągnie Was na Północ? Dobry wybór! Północne regiony Polski są niezwykle różnorodne, a ich dziedzictwo to zarówno przepiękne tereny naturalne, jak i monumentalna, zabytkowa architektura. W tej kategorii skupimy się na zachodniej części Pomorza, w której również funkcjonuje nasza wypożyczalnia.

Woj. zachodniopomorskie kamperem


Chociaż Szczecin uważany jest raczej za miasto portowe, w województwie zachodniopomorskim nie brakuje plaż, a także licznych zabytków i atrakcji turystycznych. W sezonie wakacyjnym hotele i pensjonaty zazwyczaj pękają w szwach, dlatego warto zawczasu pomyśleć o sprytnym zakwaterowaniu! Najlepszą i najbardziej ekonomiczną opcją będzie oczywiście pojazd kempingowy, który możecie wynająć na miejscu w naszej wypożyczalni.

Szczecin kamperem z wypożyczalni: co warto odwiedzić w woj. zachodniopomorskim?


Z pewnością zabudowę samego Szczecina z renesansowym Zamkiem Książąt Pomorskich, Kołbaskowo z przepiękną architekturą sakralną, zieloną Puszczę Bukową oraz wiele innych miejscówek, o które zahaczyć możecie po drodze, a które łatwo przeoczyć, podróżując innym środkiem transportu!
Nasza wypożyczalnia kamperów zlokalizowana jest koło Szczecina – w pobliskim Goleniowie. Czekamy!

Dlaczego warto wynająć kampera?


Jak wiadomo, polskie wybrzeże cieszy się wyjątkową popularnością w sezonie, szczególnie w ostatnich latach. Noclegi w województwie zachodniopomorskim rezerwować trzeba z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, a ich koszt często nie odbiega już nawet od cen luksusowych kurortów zagranicznych.

Wynajem kampera w Szczecinie pozwoli Ci zaplanować urlop w dogodnym dla Ciebie terminie lub zorganizować zupełnie spontaniczny wakacyjny wypad! Oprócz zakwaterowania w komfortowych warunkach samochód na wynajem pozwoli Ci się swobodnie poruszać po mieście. Wypożyczany przez nas pojazd jest zwrotny i kompaktowy, możesz go bez problemu zaparkować w dowolnym miejscu, a do jego prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii B. Wynajęty samochód kempingowy zwalnia również z konieczności martwienia się o bezpieczeństwo bagażu – podróżuj lekko i wygodnie!