Wypożyczalnia kamperów województwo Lubuskie | TripCamper


Rok 2020, choć trudny i nieprzewidywalny, zaowocował jedną pozytywną zmianą: na nowo zachwyciliśmy się Polską. W ostatnich latach chętnie wybieraliśmy się na trekking po tatrzańskich dolinach, wdychaliśmy bałtycki jod i zwiedzaliśmy przepiękną podlaską architekturę. A gdyby tak pójść o krok dalej i wyruszyć w podróż w nieznane?

Tym “nieznanym” mogą być na przykład okolice województwa lubuskiego, które wciąż stanowią niszowy kierunek turystyczny. A szkoda! Tereny te mają bowiem do zaoferowania przepiękne pojezierza, ogromne obszary leśne oraz liczne rezerwaty przyrody. Nie wszyscy wiedzą, że w Lubuskiem znajdziemy również około setki miejsc związanych z polskim winiarstwem.

Rzut beretem od województwa lubuskiego położone są także duże niemieckie miasta – Berlin i Frankfurt nad Odrą. Możesz skorzystać z okazji i wpaść z wizytą do naszego zachodniego sąsiada!

Podróż kamperem przez województwo lubuskie


Skoro już ostatecznie przekonaliśmy Cię do odwiedzenia zachodniej części Polski, czas na dogranie wszystkich szczegółów podróży. Zastanów się, czy zamiast szukać miejsc w hotelach i pensjonatach, nie łatwiej będzie wynająć samochód kempingowy. Podróżowanie wypożyczonym kamperem nie tylko gwarantuje niepowtarzalny klimat przygody, ale również zabezpiecza bagaże, umożliwia samodzielne przygotowywanie posiłków oraz daje dostęp do bieżącej wody i prądu. Zwiedzanie okolic Zielonej Góry oraz Gorzowa będzie niezapomnianym przeżyciem na pokładzie jednego z naszych pojazdów turystycznych do wynajęcia! 

Wypożyczalnia kamperów w Lubuskiem


Wynajem kampera to rozwiązanie prostsze niż Ci się wydaje, a ma ono tyle zalet, że aż nie wiadomo, od czego zacząć. Pojazdy do wypożyczenia z naszej floty przygotowane są do transportu nawet 7 osób, a wszystkie z nich mają do dyspozycji TV, klimatyzację i panele słoneczne. Nasza wypożyczalnia działa cały rok, dlatego niezależnie od sezonu, zawsze możesz wyruszyć w spontaniczną podróż pełną wrażeń!

  • Oszczędzaj na wynajmie i jedzeniu na mieście – zwrotny i pakowny kamper to Twój nowy dom, który możesz zabrać wszędzie ze sobą!
  • Podróżuj na własnych zasadach – nie musisz organizować urlopu z wyprzedzeniem, by załapać się na korzystną cenę transportu i atrakcyjną ofertę noclegową. Wypożycz jeden z naszych kamperów i wyjedź w dogodnym dla Ciebie terminie!
  • Weź ze sobą tyle rzeczy, ile potrzebujesz – zamiast pakować się w miniwalizkę, która wpisuje się w ograniczenia linii lotniczych.
  • Wypoczywaj na łonie natury i docieraj w dzikie miejsca, niedostępne dla zwykłych turystów.
Do zobaczenia na szlaku!